Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code    více >

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 112
, - odpovědět

Ahoj dneska nepřijdu je mi špatně

, - odpovědět

A nezapomeňte trička

, Omluva odpovědět

Omlouvám se dnes nestíham přijet

, - odpovědět

Ahoj, dnes půjdeme do tělocvičny, tak si nezapomeňte přezůvky. A můžete začít nosit dárky na besídku, aby kdyby jste náhodou příště nepřišli, tak ať ten člověk koho jste si vylosovali dostane dárek.

odpověděl(a)

Lea dnes nedorazí, nemáme odvoz. díky.

, Omluva odpovědět

Omlouvám se dnes nedorazím.

, Omluva odpovědět

Omlouvám se dnes nepřijdu na turistak

, - odpovědět

Ahoj, zítra v Úštěku bude rozsvícení vánočního stromu. Tak se tam půjdeme podívat. Hlavně se teple oblečte, budeme venku. Děti si budete moct vyzvednout u klubovny a nebo vám budou předány na náměstí.

, - odpovědět

Ahoj, jak už jsme vám říkali, jsme pozváni na akci s názvem Dršmaš, kterou pořádá oddíl TOM Veverk. Sejde se nás několik oddílů a společně se utkáme v turnaji ve hře jménem Jugger. Pojedeme od 5.1. do 7.1., takže běžná schůzka v pátek 5.1. nebude.

Týmy se rozlišují pomocí barevných triček, my máme žlutou, takže vás prosíme, už teď si začněte shánět jednobarevná trička bez potisku a na schůzce 8.12. si je společně dotvoříme. Už si je klidně můžete začít nosit do klubovny, ať je nezapomenete.

Můžete se podívat na webové stránky oddílu Veverků (www.veverk.cz). Ve složce nástěnka tam najdete "Dršmaš 2023", u nás to proběhne podobně, tak se na to můžete podívat. My vám dáme bližší informace, co se týkají nás, později.

, - odpovědět

Je tu možnost koupit si něco se znakem asociace. Trička, mikiny a další. Dávám sem odkaz. Prosím pokud něco budete chtít tak napište do neděle 26.11. co by jste chtěli, případně velikost a barvu

https://procleny.a-tom.cz/eshop

, Besídka odpovědět

Ahoj, 15.12. se bude konat Vánoční besídka. Prosím přineste dárek tomu koho jste si vylosovali aby dostal dárek každý. Dárky můžete začít nosit už příští týden. Další informace k besídce se dozvíte.

, Omluva odpovědět

Ahoj omlouvám Klárku z turistaku je nemocná. Ale já přijdu

, Omluva odpovědět

Omlouvam se dnes nepřijdu na turistak jsem nemocný

, Omluva odpovědět

Ahoj. Omlouvám dnes Adélku ze schůzky.

, Omluvenka odpovědět

Ahoj, kromě Lucky omlouváme taky Honzu a Aduš. Díky.

, Omluva odpovědět

Ahoj dnes nedorazím, protože jsme nemocná. Přeji hezký zbytek dne.